Укр
Рус

Код товару: AR_3002469
Світильник виконаний в сучасному дизайні, з міцних і дуже тактильно приємних матеріалів, їх функціональність задовольнить найвибагливішого покупця.
Можливість зміни колірної температури дуже благотворно впливає на очі, можна регулювати колір від підбадьорливого денного до заспокійливого теплого.
Світильник можна використовувати в якості основного джерела світла на письмовому столі, а так само як нічник або черговий світло, він може бути одночасно і прикрасою і освітленням.
| Стиль | модерн |
| Вид лампи | функціональні |
| Тип лампи | LED-стрічка |
| Підходить для | для офісу, для дому |
| Кріплення | підставка |
| Спрямованість світла | вгору, вниз |
| Можливість заміни лампи | вбудована (незамінна) |
| Цоколь | без цоколя |
| Вимикач | сенсорний |
| Тип живлення | мережа |
| Smart-управління | ні |
| Регулятор яскравості | так |
| Особливості | годинник, календар, термометр, будильник |
| Матеріал | пластик |
| Колір | білий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 650 г |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 28 см |
| Довжина кабеля | 1.5 м |
| Кольорова температура | змінна, холодний, нейтральний білий, теплий білий |
| Напруга | 220-240 В |
| Потужність | 7 Вт |
| Ширина | 15 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 794 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00