Укр
Рус

Код товару: AR_3016363
| Електроплити індукційної AURORA AU 4473 - відмінний варіант для дачі та невеликих кухонь, адже, незважаючи на наявність всього однієї конфорки, вона має велику функціональність, дозволяючи готувати різноманітні страви. В якості покриття робочої зони використано кристалічне скло, що має високу стійкість до пошкоджень та високих температурам, при цьому не викликає труднощів під час догляду. |
| Тип варильної поверхні | індукція |
| Тип управління | сенсорне |
| Кількість конфорок | 1 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.2 кг |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 170 мм |
| Кількість рівнів нагрівання | плавне регулювання |
| Напруга | 220 В |
| Особливості | таймер, дисплей, таймер, дисплей, захист від перегріву |
| Потужність конфорок | 2000 Вт |
| Розміри (Ш х Г х В) | 35 х 28 х 7 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 424 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00