Укр
Рус

Код товару: AR_3016366
Настільна плита Esperanza EKH010K оснащена захистом від перегріву. Завдяки п'яти рівням регулювання температури ви зможете вибрати потрібну температуру для приготування тієї чи іншої страви. Плита ідеально підходить для місць, де немає доступу до газу, наприклад дачних ділянок. Її корисність також буде гідно оцінена, коли раптом виявиться, що поточна кількість конфорок на кухні занадто мало зважаючи на ситуацію, що виникла, наприклад, сімейного домашнього торжества або випадкової домашньої вечірки. Плита виявиться дуже добрим вибором, якщо цей тип пристрою потрібен лише тимчасово, наприклад, на час оренди немебльованої квартири.
| Тип варильної поверхні | електро |
| Тип управління | поворотні перемикачі |
| Кількість конфорок | 2 |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вхідна потужність | 2000 Вт |
| Діаметр нагрівальної поверхні | 155 мм |
| Кількість рівнів нагрівання | 5 |
| Особливості | захист від перегріву, індикація робочого стану, прогумовані ніжки, захист від перегріву |
| Потужність конфорок | 2 х 1000 Вт |
| Розміри (Ш х Г х В) | 43 х 23.5 х 7 см |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 018 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00