Укр
Рус

Код товару: AR_3024208
Slip Joint, нержавіюча, 97 г, оливковий
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), багатофункціональний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Slip Joint |
| Тип відкривання | виїмка на лезі |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | нержавіюча, 3Cr13MoV |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Довжина клинка | 55 мм |
| Товщина клинка | 1.4 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 97 г |
| Колір | оливковий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | полімер |
| Особливості | пінцет, штопор, зубочистка, шило, ножиці, відкривачка для пляшок, мала плоска викрутка, відкривачка для консервних банок |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 52-55 HRC |
| Тип сталі | нержавіюча сталь |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
346 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00