Укр
Рус

Складаний кишеньковий ніж Ganzo G611-G - це ідеальне поєднання якості і ергономічності. Лезо ножа вироблено з нержавіючої сталі 420С і володіє захисним покриттям антивідблиску, воно чудово тримає заточку тому має високу твердість (58-60 HRC), яка утворюється після термічної обробки сталі. Рукоять ножа G611-G виконана з ударостійкого пластику і має зручну форму, яка не дозволяє йому вислизати з руки під час застосування.
Додатковим бонусом даної моделі є вбудований в рукоять ножа рятувальний свисток, за допомогою якого можна подати сигнал лиха або привернути увагу, якщо виникла непередбачена ситуація. Завдяки наявності карабіна на рукояті, ножик можна кріпити на поясі або пристебнути до туристичного рюкзака. У ножі Ganzo G611-G використовується один з найпопулярніших замків Liner Lock, який надійно фіксує лезо, як у відкритому, так і в закритому положенні.
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | шпенек |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 420 |
| Загальна довжина | 190 мм |
| Довжина клинка | 75 мм |
| Товщина клинка | 3 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 85 г |
| Довжина рукояті | 115 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | пластик |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 58-60 HRC |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
475 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00