Укр
Рус

| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Liner Lock |
| Тип відкривання | шпенек |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 440 |
| Загальна довжина | 185 мм |
| Довжина клинка | 76 мм |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Довжина рукояті | 106 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | ABS пластик |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 55-57 HRC |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
449 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00