Укр
Рус

Ніж являє собою туристичний варіант для щоденного застосування. Ніж має складну конструкцію, і буде прекрасним помічником в самих різних видах активного відпочинку. Він порадує рибалок, мисливців, любителів пікніків на відкритому повітрі. Кишеньковий формат моделі дуже зручний для того, щоб завжди тримати її під рукою.
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип відкривання | автомат |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 8Cr14MoV |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина клинка | 89 мм |
| Товщина клинка | 2.8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 115 г |
| Довжина рукояті | 110 мм |
| Колір | зелений |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | пластик |
| Особливості | кліпса, отвір під темляк |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 57-58 HRC |
| Ширина клинка | 33 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
903 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00