Укр
Рус

Відмінною рисою ножа є використання запірного механізму Button lock. У розкладеному стані ця модель 204 мм в довжину, а в складеному вигляді – 118 мм. Ніж Ganzo G707 оснащений списоподібним клинком (за міжнародною класифікацією – spear-point). Довжина клинка становить 85 мм, а ширина 3,8 мм.виготовлено лезо з високолегованої нержавіючої сталі 440С, яка зарекомендувала себе з позитивного боку в багатьох галузях промисловості. Завдяки цій сталі, клинок довго зберігає гостроту і не вимагає заточування. Для надійної фіксації леза, як уже згадувалося вище, використовується механізм Button lock, або кнопковий замок, що володіє високою надійністю, але цей замок боїться попадання бруду.
Рукоятка зроблена з нержавіючої сталі і має дерев'яні вставки. На рукоятці розташовується спеціальна, притискна кліпса, за яку можна кріпити ніж до ременя або інший екіпіровці.
Особливість:
| Вид ножа | кишеньковий (EDC) |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Plunge Lock |
| Тип відкривання | напівавтомат |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на шайбах |
| Форма клинка | spear-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 440 |
| Загальна довжина | 204 мм |
| Довжина клинка | 85 мм |
| Товщина клинка | 3.8 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 115 г |
| Довжина рукояті | 118 мм |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | дерево, нержавіюча сталь |
| Особливості | кліпса |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Твердість сталі | 58-60 HRC |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 208 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00