Укр
Рус

кишеньковий (EDC), туристичний, складаний, Axis Lock, шпенек, D2, 103.3 г, сірий, чорний
| Вид ножа | кишеньковий (EDC), туристичний |
| Конструкція | складаний |
| Тип замка | Axis Lock |
| Тип відкривання | шпенек |
| Тип ріжучої кромки | гладка |
| Конструкція осьового механізму | на підшипниках |
| Форма клинка | drop-point |
| Марка сталі / Матеріал клинка | D2 |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Довжина клинка | 88 мм |
| Товщина клинка | 3.3 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 103.3 г |
| Довжина рукояті | 112 мм |
| Колір | сірий, чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | G10 |
| Поверхня клинка | нержавіюча |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 60 HRC |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 585 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00