Укр
Рус

Ніж моделі Ganzo є інструментом із фіксованим лезом форми Drop Point, яка характеризується універсальністю на практиці. Це добротна модель, якою однаково зручно буде виконувати як колючі, так і ріжучі операції. Ніж призначений для використання у різних видах активного відпочинку. Стане в пригоді туристам, мисливцям, рибалкам, виживальникам, всім любителям активного проведення часу на відкритому повітрі.
Модель має різні варіанти кольору: чорний, блакитний, зелений і помаранчевий. Практичні піхви різних кольорів служать для зберігання та перенесення цього ножа, зберігаючи його в робочому стані. Інструмент міцний і витривалий - підходить для обтісування гілок, перерізання мотузок, їм можна легко розрізати коробку або виконати іншу дію. Ніж зручно лягає в руку, комфортний при використанні, досить легко буде інтенсивно працювати на практиці. Захищений від зношування, корозії, розрахований на тривале застосування.
Ергономічна ручка зроблена з матеріалу ПП+ТПГ. ТПГ або термопластична гума – це синтетичний полімер, що має властивості гуми та пластику. У рукавичках він використовується як шар, що захищає руку від ударних впливів – здатний поглинати та розсіювати енергію удару. Працювати таким ножем безпечно та зручно.
| Вид ножа | туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 8Cr14MoV |
| Загальна довжина | 217 мм |
| Довжина клинка | 98 мм |
| Товщина клинка | 2.3 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 88.5 г |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | пластик |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
| Твердість сталі | 56 HRC |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
700 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00