Укр
Рус

Код товару: AR_3024203
туристичний, з фіксованим клинком, 5Cr15MoV, 18 г, чорний
| Вид ножа | туристичний |
| Конструкція | з фіксованим клинком |
| Тип ріжучої кромки | напівсерейтор |
| Марка сталі / Матеріал клинка | 5Cr15MoV |
| Загальна довжина | 220 мм |
| Довжина клинка | 115 мм |
| Товщина клинка | 2.5 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 18 г |
| Колір | чорний |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал клинка | сталь |
| Матеріал рукояті | пластик, гума |
| Особливості | чохол в комплекті |
| Поверхня клинка | Black |
| Примітка | Не є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України |
| Також | ніж туристичний |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
327 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00