Ніж електрика Total THICK1801 - фото 1
Ніж електрика Total THICK1801 - фото 2
Ніж електрика Total THICK1801
Код товару: MD_1957002
Про товар
Ніж електрика Total THICK1801 призначений для зняття ізоляції та зачищення кабелів і електродротів. Інструмент виготовлений відповідно до міжнародного стандарту електробезпеки EN 60900 VDE, що гарантує надійний захист під час роботи в побутових електромережах до 1000 В змінного струму.
Особливості:
  • Діелектричне покриття для безпечної роботи з електропроводкою.
  • Лезо з нержавіючої сталі для довговічності та високої зносостійкості.
  • Компактний розмір: 50х180 мм для зручного використання в обмеженому просторі.
  • Підходить для професійного та побутового використання.
Характеристики
Бренд
Total
Країна-виробник
Китай
Вид леза
Монолітне
Ширина леза
50 мм
Довжина леза
180 мм
Матеріал корпуса
Пластик
Особливості
Діелектричні
Всі характеристики
Продавець
У цього товару ще немає відгуків.
Даруємо 10 балобонусів за інформативний відгук та підтверджену покупку
В наявності
-17%