Укр
Рус












Код товару: AR_3000569
14.1", 1920х1080 (FullHD), IPS, Intel Celeron N5095 (2.0 ГГц), 8 ГБ, SSD - 256 ГБ, Intel UHD Graphics, Windows 11 Home, 38 Втг, українська клавіатура, 1.36 кг, антрацит
| Серія (модельний ряд) | Pixus Bit |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14.1" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | 11-th generation |
| Процесор | Intel Celeron N5095 (2.0 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Wi-Fi, Bluetooth 5.0 |
| Інтерфейси та підключення | Комбінований аудіороз'єм, USB Type-C, 2 х USB 3.2, miniHDMI |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Ємність аккумулятору | 38 Втг |
| Особливості | українська клавіатура |
| Вага | 1.36 кг |
| Колір | антрацит |
| Країна виробник | Китай |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Веб-камера | 2 МП |
| Висота | 18.9 мм |
| Глибина | 208.5 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Ширина | 322.7 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
14 883 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00