Укр
Рус






Код товару: AR_3000281
Відчуйте перевагу FULL HD дисплея
Достатньо мучити очі дисплеєм із розмитим зображенням та застарілою TN матрицею. Вибирайте ноутбук Pixus Link із Full HD IPS дисплеєм. 15.6-дюймовий Full HD дисплей із розширенням 1920 x 1080 передає надзвичайно чітке зображення без розмитих пікселів. Реальні кольори, висока контрастність, матове покриття, що захищає від світлових відблисків – дисплей ноутбука RISE розроблений так, щоб ви могли працювати за ним хоч цілий день без втоми для очей. Pixus Link – працюйте, коли ваші очі відпочивають.
Робота, відпочинок, навчання
16 ГБ оперативної пам'яті, сучасний процесор Intel Processor N100 та встановлена операційна система Windows 11 Professional забезпечать стабільну роботу навіть за умов багатозадачності. Pixus Link – навчання чи робота, під час онлайн-конференцій, без жодних «зависань».
Компактний розмір
Тонкі рамки, компактний розмір та дуже легка вага роблять Pixus Link незамінним помічником для онлайн та офлайн завдань. Достатньо тягати із собою старий, важкий ноутбук, відчуйте особисто всі переваги нового Pixus Link.
| Серія (модельний ряд) | Pixus Link |
| Тип ноутбуку | для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1920х1080 (FullHD) |
| Поверхня екрану | матова |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Покоління процесора Intel | N-series |
| Процесор | Intel N100 (3.4 ГГц) |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 1 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Об'єм SSD | 256 ГБ |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Бездротові технології | Bluetooth, Wi-Fi |
| Інтерфейси та підключення | 3 x USB 3.0, USB 3.2 Type-C, LAN (RJ-45), HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Операційна система | Windows 11 Pro |
| Ємність аккумулятору | 39 Втг |
| Особливості | підсвічування клавіатури, зарядка від USB |
| Вага | 1.55 кг |
| Колір | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | Li-Ion (5000 mAh) |
| Відеокарта | Intel UHD Graphics |
| Веб-камера | WEB-Camera |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Додатково | Зарядка від USB |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Кардрідер | Card-reader |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Оптичний привід | No ODD |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 3.0x4 |
| Ширина | 360 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
20 918 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00