Ножиці для листового металу NWS ліві t=0.8-1 мм (061L-12-250) - фото 1
Ножиці для листового металу NWS ліві t=0.8-1 мм (061L-12-250) - фото 2
Ножиці для листового металу NWS ліві t=0.8-1 мм (061L-12-250) - фото 3
Ножиці для листового металу NWS ліві t=0.8-1 мм (061L-12-250)
Код товару: MD_3098619
Про товар
З довжиною 250 мм та довжиною ріжучої кромки 42 мм, ці ножиці NWS 061L-12-250 ефективно ріжуть м'яку сталь до 1 мм та високоякісну сталь до 0.8 мм. Вага інструменту становить 410 г, що свідчить про його надійність та солідність. Обираючи NWS, ви обираєте професійний інструмент, що перевершить ваші очікування.
Характеристики
Бренд
NWS
Країна-виробник
Китай
Призначення
Універсальні
Загальна довжина
250 мм
Довжина ріжучої частини
42 мм
Ріжуча здатність
1 мм