Ножиці для листового металу NWS ліві t= 1-1.2 мм (062L-12-300) - фото 1
Ножиці для листового металу NWS ліві t= 1-1.2 мм (062L-12-300) - фото 2
Ножиці для листового металу NWS ліві t= 1-1.2 мм (062L-12-300) - фото 3
Ножиці для листового металу NWS ліві t= 1-1.2 мм (062L-12-300)
Код товару: MD_3098628
Про товар
Ці ножиці призначені для роботи з листовим металом товщиною 1–1.2 мм, що робить їх універсальним рішенням для широкого спектру завдань – від покрівельних робіт до обробки тонких металевих заготовок. Завдяки загартованим ріжучим крайкам NWS, інструмент забезпечує чистий та рівний зріз без деформацій.
Характеристики
Бренд
NWS
Країна-виробник
Китай
Загальна довжина
300 мм
Довжина ріжучої частини
50 мм
Ріжуча здатність
1.2 мм