Ножиці для листового металу NWS праві t=0.8-1 мм (061R-12-250) - фото 1
Ножиці для листового металу NWS праві t=0.8-1 мм (061R-12-250) - фото 2
Ножиці для листового металу NWS праві t=0.8-1 мм (061R-12-250)
Код товару: MD_3098629
Про товар
Ці ножиці забезпечують чистий та рівний зріз металу товщиною від 0.8 мм – 1 мм. Їхня продумана конструкція забезпечує високу точність різу та мінімальні зусилля під час роботи, що робить їх ідеальними для тривалого використання без втоми.
Характеристики
Бренд
NWS
Країна-виробник
Китай
Загальна довжина
250 мм
Довжина ріжучої частини
42 мм
Ріжуча здатність
1 мм