Обігрівач масляний Metier ORE2000-9RC Wi-Fi  2000W  - фото 1
Обігрівач масляний Metier ORE2000-9RC Wi-Fi 2000W
Код товару: AK_2244987
Про товар
Основні переваги Metier ORE2000-9RC Wi-Fi:
  • 20 кв.м - площа обігріву при використанні в якості основного джерела тепла
  • 9 секцій, заповнених екологічно безпечним гліцерином, а не мінеральним маслом
  • Максимальна температура нагріву гліцерину 60 град. C
  • Секції з'єднані за допомогою лазерного зварювання, що усуває можливість протікання
  • Запатентований дизайн ребер для прискореного обігріву
  • 3 вбудовані рівні нагріву
  • 0.8 / 1.2 / 2 кВт - споживана потужність під час роботи
  • Сенсорна LED-панель для управління роботою
  • Пульт ДУ для управління на відстані
  • Вбудований WiFi для управління через додаток TUYA Smart
  • Вбудований термостат для плавного регулювання температури
  • Повторне ввімкнення нагріву в разі падіння температури на 1-1,5 град. C
  • Плавне регулювання температури приміщення від +15 С до +35 С
  • Функція ECO дає змогу підтримувати температуру на рівні +22 С, значно заощаджуючи електроенергію
  • Налаштування часу роботи
  • Захист від повторного увімкнення після зникнення світла
  • Захист від перегріву
  • Захист від замерзання
  • Захист від перекидання спрацьовує в разі нахилу корпусу на 45 град.
  • Порошкове забарвлення корпусу
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
  • Пульт ДУ
  • Інструкція
  • Картонна коробка
Характеристики
Бренд
Metier
Країна-виробник
Китай
Потужність
2000 Вт
Потужність
1500 - 1999 Вт