Відгуки (40)
раніше замовляли в турції. але це набагато ліпше
Одна з кращих. На літо - обов'язкова покупка до салатів. Та й так можна вживати по ложці зранку - дуже корисно. Якість досить хороша, хоча в нашій бутилці є невеликий осад (але це допустимо). Смак приємний з незначною гірчинкою. Відчувається натуральність. При холодному віджимі збережена природна цінність олії.
Прекрасна оливкова олія! Гірчинка, - легка, приємна, притаманна оліям класу Extra Virgin, густина, колір- все так, як має бути! Влітку, купую часто. Свіжі салати заправляю тільки цією олією. до салатів-- ідеально!! до чіабатти !! Це корисний і необхідний продукт . Вживайте оливкову олію MONINI, і буде Вам щастя)
Дуже сподобалась оливкова олія . Має приємний м’який смак , аромат натуральний і свіжий. Ідеально підходить для салатів, каш та готових страв. Відчувається хороша якість продукту й натуральність. Пляшка зручна, олія свіжа та смачна. Однозначно буду купувати ще
Олія оливкова Monini Extra Virgin Classico - мій фаворит серед оливкових олій. Насичений смак, відповідна по густині консистенція. Беру її завжди для заправки салатів. На MAUDAU беру не вперше і зауважень щодо якості товару у мене немає. Коли діє акційна ціна - беру зразу декілька пляшок.
Для мене оливкова олія Monini extra wirgin номер 1 по співвідношенню ціна/якість, і навіть мій улюблений італійський шеф хвалить її і каже що серед масових виробників оливкових олій ця олія найкраца, і з ним важко не погодитись: приємний колір, легка гірчинка, свіжість та аромат цієї олії не на жарт пробуджує апетит! Особисто я добавляю її буквально усюди: салати, паста, гречка, рис, картопля, хліб! Висока якість, адекватна ціна, рекомендую!
олія дуже смачна легка гірчинка і терпкість не дають сумніватися в якості товару, літрова упаковка зручна, до овочевих салатів просто супер рекомендую.
Це справжня класика та надійна база для будь-якої кухні, яка повністю виправдовує свою популярність. Олія має збалансований, чистий смак з легким трав'янистим ароматом. Вона універсальна: чудово розкривається в салатах, підходить для приготування маринадів або просто як доповнення до свіжого хліба. Осаду в пляшці не було. Приємна ціна!
Смачне. Дуже. Знижка та швидка доставка додали плюсів, але смак - це щось особливе. Мої рекомендації до покупки
Олія по термінам наче норм, але наявність осаду все псує, в фізичних магазинах чомусь олія нормальна, а тут кот в мішку, не впевнений що буду замовляти онлайн товар такого плану, бо очікуєш одне а отримуєш інше


Трішки напрягли відгуки попередніх покупців про осад в бутилці.Тому при отриманні я не панікувала,а дала добу побути олії при кумнатній температурі.Осаду не стало,коли олія натеплилася в кімнаті.Так що все ок!Оливкову олію використовую бвльше для салатів!
Надійний вибір для якісної універсальної оливкової олії за прийнятну ціну (по акції). Підійде як для приготування їжі, так і для використання в сирому вигляді. Використовую для заправки салатів, поливки спагетті та приготування соусів.
Ця олія має збалансований смак із легкою гірчинкою, насичений аромат, особливо підходить для салатів. Але прийшла мутна, багато осаду в бутилці. На наступний день стала прозора, але осад залишився. Термін придатності 12.2026р.
История получилась с этим оливковым масло. Вместе с тем отвечаю на вопросы предыдущих покупателей и будущих. Забрала посылку, радостно притащила ее домой , открываю и ох, какое удивление было у меня, когда я внутри бутылки увидела что-то похожее на белую плесень. Я сразу обратилась в службу поддержки Маудау, хотела заменить на товар надлежащего качества. Ребята отреагировали быстро. Совместными усилиями и с помощью ИИ выяснили, что при хранении, например, в холодильнике, масло кристаллизуется и образуется что-то подобное, что было в моей бутылке. Необходимо дать маслу постоять несколько дней при комнатной температуре и все пройдёт. В моем случае на следующее утро все было хорошо. Но если вы, например, увидите слизь , не стоит употреблять такое масло. Так что отмена тревоги, покупайте пока цена приемлемая . Не волнуйтесь. Рекомендую
Очень много осадков в бутылке. Представители Маудау, подскажите плиз, это ок ? можно употреблять ?


Я не знаю чи це нормально, але половина бутилки в осаді. Підкажіть чи хтось стикався з такою проблемою і чи взагалі таку олію можна вживати?


Дуже люблю цю оливкову олію. Після відпочинку в Албанії, намагалась знайти аналог їх домашньої оливкової олії, ця сама наближена за смаковими якостями)
досить м'яка, з легкою гірчинкою. Мені подобається. Узяла великий об'єм за гарною акційною ціною. Рекомендую і вам)
Хороша оливкова олія за доступною ціною, має легку гірчичнику, тому потрібно це враховувати при покупці.
На смак добре, збалансоване, з легкою гірчичною. Нажаль тест 24 години в холодильнику провалений - осаду немає взагалі. Знаю що це залежіть під партії і сорту та багатьох причин, але факт є фактом.
Оливкова олія Monini Extra Virgin Classico стала для мене справжньою базою на кухні. Вона має насичений, але водночас дуже ніжний смак, що прекрасно підходить і для салатів, і для гарячих страв. Аромат свіжий, натуральний, відчувається справжня якість продукту. Дуже подобається велика упаковка на 1 літр — вистачає надовго, а смак залишається стабільно відмінним. Це однозначно одна з найкращих оливкових олій, які я пробував.
Класичну олію Monini використовуємо вже кілька років. Подобається її приємний смак та ненавʼязлива гірчинка. Зазвичай заправляємо нею салати, також додаємо у різноманітні соуси. Пляшки 1 л вистачає на два-три місяці.
Пляшка міцна, доставлено непошкодженою. Сама олія легка за смаком з приємним ароматом. В цілому, майже не відрізняється від дорожчих аналогів. Гарно смажить, в салатах додає злегка травянистого аромату.
Хороша олія за акційною ціною взагалі супер, рекомендую.
Олія оливкова Monini Classico Extra Virgin має збалансований фруктовий смак із легким гіркуватим післясмаком, підходить для салатів, соусів та маринадів. Велика пляшка 1 л зручна для щоденного використання і зберігає продукт надовго. Завдяки першому холодному віджиму олія зберігає натуральний аромат і корисні властивості. Загалом, якісний і практичний варіант для кухні.
Ця олія — мій абсолютний фаворит на кухні. Monini Extra Virgin Classico має насичений, приємний смак з легкою гірчинкою, що ідеально підходить як для салатів, так і для приготування страв. Якість відчувається одразу: вона густа, має гарний золотистий колір і чудовий аромат. Використовую її майже щодня: додаю в салати, маринади, просто поливаю свіжий хліб. Завжди купую саме літрову пляшку, бо вона найвигідніша і мені її вистачає надовго. Однозначно рекомендую всім, хто цінує справжній смак оливкової олії.
Смачна олія, має виражену гірчинку, характеризується ароматом та смаком, післясмак трав'янистих ноток і чуть-чуть підпікає в горлі.
Гарна олія за акційну ціну. Насправді трошки є гірчинка, але незначна
Одна з найкращих оливкових олій на ринку. Смак гармонійний, не гірчить. Рекомендую!
Супер!

Олія оливкова Monini Extra Virgin Classico 1 л
В наявності
800 ₴
-38%499 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00