Укр
Рус

Код товару: AR_3019530
Застосовується для демонтажу або пайки різних видів компонентів таких як SOIC, PLCC, QFP, BGA; для обробки термоусаживающихся трубок, сушки, попереднього нагріву, пластичної пайки і т.д.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
В комплекті:
| Тип станції | Настільний |
| Вид | фен |
| Тип нагнітача | компресорний |
| Особливості | цифрова індикація, насадки для термофена, підставка для фена |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Габарити | 305 х 232 х 175 мм |
| Потужність фена | 400 Вт |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 658 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00