Укр
Рус

Код товару: AR_3018035
Паяльник для пластикових труб WP6312 від компанії Forte, призначений для ручного контактного зварювання поліпропіленових труб нагрітим інструментом у розтруб.
Апарат має досить високу потужність 1200 Вт і завжди готовий до тривалої безперервної роботи. Діапазон температур становить 0-300 °C, а час нагрівання пристрою займе не більш ніж 15 хвилин.
Паяльник застосовується для муфтового (розтрубного) зварювання пластикових труб і фітингів невеликих діаметрів від 20 до 63 мм, коли потрібне невелике зусилля для зварювання.
До комплекту входять шість змінних насадок для труб діаметром 20, 25, 32, 40, 50 і 63 мм, за допомогою яких можна легко здійснити гаряче різання, топлення та зварювання, а також шестигранний ключ і викрутка.
Невелика вага, ергономічні форми та зручний держак для утримання інструмента сприяють максимально комфортному та тривалому використанню паяльника в побутових умовах.
Основні особливості:
| Тип нагріву | періодичний |
| Потужність | 1200 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 6 |
| Комплектація | Паяльник для пластикових труб, насадки, кейс, документація, викрутка, шестигранний ключ |
| Мінімальна робоча температура | 50 °C |
| Максимальна робоча температура | 300 °C |
| Напруга | 220 В |
| Насадки | 32 мм, 40 мм, 50 мм, 63 мм, 20 мм, 25 мм |
| Особливості | терморегулятор, з аксесуарами |
| Час розігрівання | 15 хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 305 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00