Укр
Рус

Код товару: AR_3018034
| Паяльник має можливість зміни насадок для труб різних розмірів. Важливо використовувати додаткове приладдя того ж виробника, що і сам виріб, тому в комплект входять варіанти діаметром Ø20 мм, Ø25 мм, Ø32мм. |
| Модель оснащена терморегулятором 50-300 °С, який дозволяє автоматично підтримувати задану температуру і контролювати процес нагрівання, не допускаючи перегріву встановлених насадок. Наявність зручного пластикового кейса дозволяє легко зберігати і транспортувати не тільки паяльник, а й ряд додаткових аксесуарів, які незамінні при ремонті трубопроводу. |
Комплектація
| Тип нагріву | постійний |
| Потужність | 1100 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Комплектація | Паяльник для пластикових труб, насадки, кейс, документація |
| Мінімальна робоча температура | 50 °C |
| Максимальна робоча температура | 300 °C |
| Напруга | 220 В |
| Насадки | 20 мм, 25 мм, 32 мм |
| Особливості | терморегулятор |
| Час розігрівання | 10 хв |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 035 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00