Укр
Рус

Код товару: AR_3018030
Паяльник для пластикових труб ЗЕНИТ ЗПТ-850 — це спеціалізований різновид паяльників, який призначений для контактної спайки (зварювання) труб з полімерних матеріалів.
Це робить даний інструмент особливо затребуваним, особливо у побутових умовах, де занадто часто виникає необхідність швидких та невідкладних ремонтів будь-яких ділянок комунікаційних систем.
У даній моделі ЗПТ-850 передбачено безліч корисних рішень, які роблять процес пайки труб простим та зручним навіть для новачка: стійка підставка-тримач для зручності виконання процесу пайки, регулятор температур, що дозволяє не припуститися помилок у роботі з матеріалами, якісне тефлонове покриття змінних насадок, завдяки чому насадки не прилипають до елементів пайки.
Модель ЗЕНИТ ЗПТ-850 включає до комплекту місткий та міцний металевий кейс для зберігання і транспортування інструмента. ТОП асортимента.
Паяльник для пластикових труб ЗЕНИТ ЗПТ-850 працює від побутової електромережі змінного струму, його нагрівальний елемент розрахований на напругу 220 ± 10% В, 50 Гц.
Потужність нагрівального елемента моделі ЗПТ-850 становить 850 Вт і дає температуру нагрівання 50-300 °С. Необхідна температура досягається протягом 10 хвилин, регулюється плавно. У процесі пайки заданий показник підтримується автоматично високотехнологічним терморегулятором.
У комплекті передбачений набір зі змінних насадок (3 комплекти) під різні розміри труб з полімеру: 20, 25 та 32 мм. А також ключ-шестигранник і два гвинти для кріплення.
| Тип нагріву | періодичний |
| Потужність | 850 Вт |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість насадок | 3 |
| Комплектація | Паяльник для пластикових труб, насадки, кейс, документація, викрутка, шестигранний ключ, підставка |
| Мінімальна робоча температура | 50 °C |
| Максимальна робоча температура | 300 °C |
| Напруга | 220 В |
| Насадки | 25 мм, 32 мм, 20 мм |
| Особливості | тефлонове покриття насадок, терморегулятор, з аксесуарами |
| Час розігрівання | 10 хв |
| Гарантія | 18 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 020 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00