Укр
Рус

Код товару: AR_3016309
Сприятлива для здоров'я їжа може бути ще й смачною. Переконатися в цьому Ви зможете, зваривши продукти за допомогою пароварки COOK @ HOME 19270-56 від Russell Hobbs. Це сучасний, функціональний пристрій, оснащений різноманітними опціями й аксесуарами для зручності використання. Набір із декількох чаш, в тому числі – для рису, дозволить Вам реалізувати практично будь-який рецепт, причому за бажанням на трьох рівнях одночасно. Готову страву можна отримати точно в необхідний момент, для чого передбачений таймер. Для легкого наповнення водою модель оснащена спеціальним двостороннім зовнішнім пристроєм. Невикористана рідина накопичується в піддоні, з якого потім легко видаляється.
| Потужність | 800 Вт |
| Тип управління | механічний |
| Кількість чаш | 3 шт |
| Чаша для круп | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Колір | нержавіюча сталь, чорний |
| Місткість резервуару для води | 1 л |
| Матеріал | метал, пластик |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Об'єм чаш | 3 л |
| Об'єм чаші для круп | 1л |
| Особливості | індикатор рівня води, таймер, автоматичне відключення, звукове сповіщення, індикатор включення живлення |
| Розміри | 25 х 25 х 23 см |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 715 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00