Укр
Рус

Код товару: AR_3016311
Потужність - 800 Вт, тип управління - механічний, кількість чаш - 3, об'єм чаш - 9 л, місткість резервуару для води - 1 л, 45.6 х 32.2 см
| Потужність | 800 Вт |
| Тип управління | механічний |
| Кількість чаш | 3 |
| Чаша для круп | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.3 кг |
| Колір | чорний |
| Місткість резервуару для води | 1 л |
| Матеріал | пластик |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм чаш | 9 л |
| Особливості | таймер на 60 хвилин, можливість доливання води, індикатор рівня води, автоматичне відключення, знімні частини можна мити в посудомийній машині, індикатор нагріву |
| Розміри | 45.6 х 32.2 см |
| Частота | 50 Гц |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
3 343 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00