Укр
Рус

Код товару: AR_3016310
Здорове приготування їжі
Готувати смачні страви так легко! Відкрийте для себе всі переваги пароварки Tefal VC140131. Вибір даної пароварки - ідеальне рішення для тих, хто цінує здорове харчування і простоту приготовленої їжі. Завдяки компактним розмірам, апарат має ультракомпактну систему зберігання, не займаючи зайвого місця. Всі знімні елементи можна мити в посудомийній машині (крім, звичайно, електричної бази).
Особливості моделі
Пароварка має потужність 900 Вт. В ній ви зможете готувати найрізноманітніші страви. Два харчових лотка загальною ємністю 6 літрів забезпечують достатньо місця для приготування овочів, риби і м'яса. Також передбачена додаткова чаша для приготування рису. Чаші прозорі - ви зможете самостійно контролювати процес приготування. В цілях контролю також є таймер на 60 хвилин, який автоматично вимкне прилад по закінченню потрібного часу. Зручним є наявність зовнішнього індикатора рівня води - через невелике віконце ви завжди можете наочно бачити, скільки води в резервуарі, без знімання парових корзин. А якщо вода закінчується, то є можливість доливання прямо в процесі приготування.
| Потужність | 900 Вт |
| Тип управління | механічний |
| Кількість чаш | 2 шт |
| Чаша для круп | так |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.93 кг |
| Колір | чорний |
| Місткість резервуару для води | 1.5 л |
| Матеріал | пластик |
| Напруга | 220 - 240 В |
| Об'єм чаш | 2,9 л, 3.1 л |
| Об'єм чаші для круп | 0.4 л |
| Особливості | Можливість доливання води під час приготування, індикатор рівня води, таймер |
| Розміри | 35.5 х 29 х 26.5 см |
| Гарантія | 2 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
2 760 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00