Перехідник звуковий Cablexpert 6.35 мм F - 3.5 мм M чорний (A-6.35F-3.5M) - фото 1
Перехідник звуковий Cablexpert 6.35 мм F - 3.5 мм M чорний (A-6.35F-3.5M)
Код товару: AA_2178277
Акція
До кінця акції 141 день
Про товар
Перехідник звуковий, 6.35 мм (F) - 3.5 мм (M), Black, Cablexpert (A-6.35F-3.5M) Артикул виробника: A-6.35F-3.5M id mcrtr-207677
Колір: Чорний
Характеристики
Бренд
Cablexpert
Країна-виробник
Китай
Призначення
Для аудіо
Вхідний роз'єм
6.3 мм (jack)
Вихідний роз'єм
3.5 мм (mini-jack)