Перехідник звуковий Cablexpert 6.35 мм M - 3.5 мм F чорний (A-6.35M-3.5F) - фото 1
Перехідник звуковий Cablexpert 6.35 мм M - 3.5 мм F чорний (A-6.35M-3.5F)
Код товару: AA_2178279
Акція
До кінця акції 141 день
Про товар
Перехідник звуковий, 6.35 мм (M) - 3.5 мм (F), Black, Cablexpert (A-6.35M-3.5F) Артикул виробника: A-6.35M-3.5F id mcrtr-207679
Колір: Чорний
Характеристики
Бренд
Cablexpert
Країна-виробник
Китай
Призначення
Для аудіо
Вхідний роз'єм
6.3 мм (jack)
Вихідний роз'єм
3.5 мм (mini-jack)