Укр
Рус




Код товару: AR_3001246
Тонка світлодіодне підсвічування RGB, сучасна та стильна охолоджувальна панель для ноутбука. Має вбудований надзвичайно тихий вентилятор. Він відводить тепло, що утворюється під ноутбуком, охолоджуючи його та знижуючи робочу температуру його компонентів, що забезпечує стабільну роботу та довший термін служби батареї. Міцна міцна конструкція легко витримує вагу ноутбука. Не потребує зовнішніх джерел живлення - живиться від порту USB ноутбука. Установка не потрібна. Міцний, зручний і легкий у транспортуванні. Сумісний з усіма типами ноутбуків.
| Тип | Для ноутбуків до 17' |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 750 г |
| Колір | чорний |
| Матеріал | пластик |
| Метод охолоджування | 1 вентилятор 180 мм, 600-800 RPM, 21dB |
| Особливості | 2 х USB 1.1 Hub |
| Розмір | 400 x 288 x 36 мм |
| Розмір столешні | 400 x 288 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрану до 17" |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 399 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00