Укр
Рус




Код товару: AR_3001247
Trust Exto — надійне рішення від перегріву ноутбука розміром до 16" дюймів. Підставка виготовлена у тонкому та міцному корпусі із якісного пластику, що гарантує зручність використання.
Підставка оснащена вентилятором, який забезпечить активне охолодження. Завдяки регульованій швидкості вентилятора можна отримати максимум від ноутбука при високих навантаженнях, не хвилюючись про перегрів пристрою.
Trust Exto має 8 ступенів регулювання висоти, що покращить ергономіку й дозволить грати й працювати в зручному положенні. Підставка виконана в класичному дизайні сірого кольору, тому буде практично непомітною серед наявної техніки.
| Тип | Для ноутбуків до 16" |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 630 г |
| Колір | сірий |
| Максимальне навантаження | 2.5 кг |
| Матеріал | пластик, алюмінієвий сплав |
| Метод охолоджування | 1 вентилятор 180 мм, 650 RPM, 35dB |
| Особливості | електроенергія подається через USB-порт ноутбук |
| Розмір | 250 x 350 x 25 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрана до 16 " |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 106 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00