Укр
Рус










Код товару: AR_3001347
Антиковзка поверхня з гумовим покриттям забезпечує фіксацію пристрою та запобігає зміщенню під час використання
Підходить для ноутбуків до 16" (≈40.6 см), однаково сумісна з планшетами та телефонами
6 рівнів регулювання висоти, що допомагає підібрати оптимальне положення для роботи
| Тип | Для ноутбуків і планшетів |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.23 кг |
| Колір | сірий |
| Матеріал | метал + пластик |
| Метод охолоджування | пасивне |
| Особливості | регульований нахил підставки |
| Розмір | 263 х 205 х 175 мм |
| Сумісність | для ноутбуків з діагоналлю екрана до 16 " |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
402 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00