Укр
Рус

Код товару: AR_2997529
2, 12.2", 2000 x 1200, MediaTek Dimensity 7200, Частота оновлення екрану - 120 Hz, вбудована пам'ять - 256 ГБ, RAM - 12 ГБ, Основна - 50 Мп, Фронтальна - 13 Мп, NFC, 5G, 3G, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 10000 mAh, Колір - золотий
| Тип | Продуктивні |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 12.2" |
| Роздільна здатність | 2000 x 1200 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7200 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 13 Мп |
| Операційна система | Android 16 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi, 4G, 3G, NFC, 5G |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, GPS, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Колір задньої панелі | золотий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 10000 mAh |
| Вага (г) | 690 |
| Висота (мм) | 194.2 |
| Додатково | Зарядний пристрій, Стилус, навушники, кабель, мишка, скріпка для Sim-карти, чохол-клавіатура |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Товщина (мм) | 8.2 |
| Частота оновлення екрану | 120 Hz |
| Частота процесора | 2.8 ГГц |
| Ширина (мм) | 280.2 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
18 920 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00