Укр
Рус










Код товару: AR_2997502
| Тип | Початкового рівня |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 10.95" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| Операційна система | Android 14 |
| Бездротові можливості | Bluetooth, Wi-Fi |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, GPS, A-GPS, BDS, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 8200 mAh |
| Вага (г) | 512 |
| Висота (мм) | 161.8 |
| Додатково | датчик освітленості, гіроскоп, чохол-книжка, 120 Hz, Fast Charge 10W, вбудовані стереодинаміки, захисне скло |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Товщина (мм) | 9.1 |
| Частота оновлення екрану | 120 Hz |
| Частота процесора | 1.6 ГГц |
| Ширина (мм) | 246.8 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
7 390 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00