Укр
Рус




Код товару: AR_2997543
| Тип | Початкового рівня, Захищені |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Тип матриці | IPS (PLS) |
| Діагональ екрану | 10.95" |
| Роздільна здатність | 1920 x 1200 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Процесор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Вбудована пам'ять | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Основна камера | 64 + 20 + 5 мп |
| Фронтальна камера | 32 Мп |
| Операційна система | Android 15 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi, 4G, 3G, 5G, Bluetooth |
| Навігаційна система | ГЛОНАСС, GPS, A-GPS, Galileo |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Колір задньої панелі | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 25000 mAh |
| Висота (мм) | 178 |
| Додатково | захист IP68, Fast Charge 33W, MIL-STD-810H, захист IP69K |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Матеріал корпусу | пластик, алюміній |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Товщина (мм) | 22.5 |
| Частота оновлення екрану | 90 Hz |
| Частота процесора | 2.5 ГГц |
| Ширина (мм) | 266.5 |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
26 999 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00