Укр
Рус

Код товару: AR_3012692
Філамент PETG від 3Dplast – це ідеальне рішення для 3D-друку, яке поєднує в собі міцність, ударостійкість і відмінну адгезію між шарами. Він підходить як для функціональних деталей, так і для декоративних виробів, забезпечуючи чудову якість друку та довговічність надрукованих моделей.
| Тип пластика | PETG |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Колір | темно-сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 0.85 кг |
| Температура екструзії | 230-250℃ |
| Температура столу принтера | 80 °C |
| Тип поставки | на котушці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
593 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00