Укр
Рус

Код товару: AR_3012754
Коли мова заходить про високоякісні матеріали для 3D друку, PLA Plus Filament займає особливе місце у списку переваг багатьох професіоналів та ентузіастів. Цей продукт від CREALITY, вагою в 1 кг та діаметром 1.75 мм, виділяється не тільки своїм неповторним відтінком "зелене яблуко", який надає виробам свіжого та яскравого вигляду, але й своїми унікальними характеристиками.
PLA PLA Filament CREALITY – це інвестувати в якість, довговічність і надійність ваших 3D-виробівНа відміну від стандартного PLA, PLA+ пропонує більш високу ударну в'язкість, що робить його ідеальним вибором для виробів, які потребують менше крихкості та більшої довговічності. Це забезпечує впевненість у тому, що ваші проєкти будуть довгостроковими та надійними.
| Тип пластика | PLA+ |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Температура екструзії | 190-230℃ |
| Температура столу принтера | 60 °C |
| Тип поставки | на котушці |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
688 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00