Укр
Рус

Код товара: AR_3012754
Коли мова заходить про високоякісні матеріали для 3D друку, PLA Plus Filament займає особливе місце у списку переваг багатьох професіоналів та ентузіастів. Цей продукт від CREALITY, вагою в 1 кг та діаметром 1.75 мм, виділяється не тільки своїм неповторним відтінком "зелене яблуко", який надає виробам свіжого та яскравого вигляду, але й своїми унікальними характеристиками.
PLA PLA Filament CREALITY – це інвестувати в якість, довговічність і надійність ваших 3D-виробівНа відміну від стандартного PLA, PLA+ пропонує більш високу ударну в'язкість, що робить його ідеальним вибором для виробів, які потребують менше крихкості та більшої довговічності. Це забезпечує впевненість у тому, що ваші проєкти будуть довгостроковими та надійними.
| Тип пластика | PLA+ |
| Диаметр | 1.75 мм |
| Цвет | черный |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1 кг |
| Температура экструзии | 190-230℃ |
| Температура стола принтера | 60 °C |
| Тип поставки | на катушке |
| Гарантия | 1 месяц |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
688 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00