Укр
Рус

Код товару: AR_3012682
Creality PLA Filament (пластик) для 3D принтера є одним із найбільш часто використовуваних типів, оскільки він простий у використанні та є безпечним, нетоксичним, біорозкладним матеріалом, отриманим із відновлюваних ресурсів, таких як кукурудза. Цей філамент ідеально підходить для тих, хто погано знайомий із 3D-друком; у порівнянні з ABS, він простіший у використанні, демонструє набагато меншу деформацію та скручування та добре працює практично на всіх типах друку. PLA матеріал особливо підходить для друку об’єктів з плоскими поверхнями, гострими кутами та об’єктів, що потребують жорстких допусків для посадки. Зазвичай використовується для прототипів, освітніх архітектурних моделей та реплік артефактів. Це популярний вибір для користувачів, які хочуть розфарбувати об’єкти після їх друку, наприклад, для реквізиту костюмів та фігурок.
| Тип пластика | PLA |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Колір | темно-червоний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Температура екструзії | 190-230℃ |
| Температура столу принтера | 60 °C |
| Тип поставки | на котушці |
| Гарантія | 14 місяців |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 030 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00