Укр
Рус

Код товара: AR_3012682
Creality PLA Filament (пластик) для 3D принтера є одним із найбільш часто використовуваних типів, оскільки він простий у використанні та є безпечним, нетоксичним, біорозкладним матеріалом, отриманим із відновлюваних ресурсів, таких як кукурудза. Цей філамент ідеально підходить для тих, хто погано знайомий із 3D-друком; у порівнянні з ABS, він простіший у використанні, демонструє набагато меншу деформацію та скручування та добре працює практично на всіх типах друку. PLA матеріал особливо підходить для друку об’єктів з плоскими поверхнями, гострими кутами та об’єктів, що потребують жорстких допусків для посадки. Зазвичай використовується для прототипів, освітніх архітектурних моделей та реплік артефактів. Це популярний вибір для користувачів, які хочуть розфарбувати об’єкти після їх друку, наприклад, для реквізиту костюмів та фігурок.
| Тип пластика | PLA |
| Диаметр | 1.75 мм |
| Цвет | тёмно-красный |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1 кг |
| Температура экструзии | 190-230℃ |
| Температура стола принтера | 60 °C |
| Тип поставки | на катушке |
| Гарантия | 14 месяцев |
Информация о технических характеристиках, комплектации, составе, стране изготовления, внешнем виде товара и т.п. носит справочный характер и основывается на последних доступных сведениях от производителя. Для уточнения информации о товаре можно обратиться в колл-центр Продавца или Сайта.
У этого товара еще нет отзывов.
1 030 ₴
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Следите за нами:
Мы принимаем:
© Интернет-магазин MAUDAU 2026
Бесплатно c любых номеров
Звонки согласно тарифам вашего оператора
Пн-Вс: 9:00-21:00