Укр
Рус

Код товару: AR_3012744
Пластик для 3D-принтера Creality TPU пропонує чудову гнучкість і довговічність завдяки своїм унікальним властивостям. Цей філамент у зеленому кольорі створений з TPU-95A, діаметром 1.75 мм і вагою 1 кг, що робить його оптимальним вибором для складних 3D-проєктів, де потрібні як еластичність, так і міцність.
Цей матеріал добре витримує вологу, олії та різні хімічні речовини, що забезпечує тривалий термін служби виробів. Температура екструзії в межах 210-240℃ дозволяє використовувати його для широкого спектра 3D-принтерів, включаючи всі моделі Creality та більшість FDM-принтерів на ринку.
Оригінальний філамент Creality гарантує стабільний і високоякісний друк. Відмінне зчеплення між шарами підвищує міцність готових виробів, які відповідають вашим вимогам до якості. Купуючи Creality TPU, ви робите вибір на користь перевіреної якості та надійності.
| Тип пластика | TPU-95A |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Колір | чорний |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Температура екструзії | 210-240℃ |
| Температура столу принтера | 60 °C |
| Тип поставки | на котушці |
| Гарантія | 1 місяць |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 518 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00