Укр
Рус

Код товару: AR_3012627
Універсальність і проста у використанні ABS (акрилонітрил бутадієн стирол) є термопластичний, гнучкий, міцний пластиком. Висока міцність, зносостійкість Низька щільність: при друку великих обсягів - більш легкі вироби Підтримується безліччю 3D принтерів
| Тип пластика | ABC |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Колір | прозорий |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1 кг |
| Температура екструзії | 225 - 240 °C |
| Температура столу принтера | 90 °C |
| Тип поставки | на котушці |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
792 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00