Укр
Рус

Код товару: AR_3012637
PLA — це проста для друку нитка, виготовлена з поновлюваних рослинних ресурсів. Verbatim PLA виготовляється за спеціальним рецептом із стандартним контролем високої якості. Він не має запаху та добре піддається обробці після друку, що робить його чудовим універсальним матеріалом для широкого спектру застосувань, включаючи концептуальне моделювання та навчання.
| Тип пластика | PLA |
| Діаметр | 1.75 мм |
| Колір | світло-сірий |
| Країна виробник | Бангладеш, Нідерланди |
| Вага | 1 кг |
| Температура екструзії | 210±10 °C |
| Температура столу принтера | 60 °C |
| Тип поставки | на котушці |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 415 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00