Укр
Рус

Код товару: DW_2741005
Заклепник пневмогідравлічний 2.4-5.0 мм TOPTUL KARA0205B. Підходить для заклепок з алюмінію/сталі та неіржавкої сталі. Призначений для професійної клепки та безперервної роботи. Конструкція з подвійним повітрозабірником дає змогу легко працювати з правою або лівою рукою.
Конструкція амортизатора для мінімізації втоми рук.
Шумоглушник для зручності.
Розумна конструкція наконечника, щоб уникнути втрати заклепок.
Конструкція отвору для заправлення оливи для швидкого заповнення запасу гідравлічної оливи.
Комплект містить збирач оправлення заклепок, два ключі, пензель, гідравлічний інжектор оливи без олії й один комплект додаткових щелеп.
| Тип: | Пневмогідравлічні |
| Тип заклепок: | Витяжні |
| Тип: | Одноручні |
| Матеріал заклепок: | Алюміній, Сталь, Неіржавка сталь |
| Діаметр заклепок: | 2.4(3/32"), 3.0/3.2(1/8"), 4.0(5/32"), 4.8/5.0(3/16") мм |
| Довжина ходу: | 16 мм |
| Потужність тяги: | 9000 N / 2000 lbf |
| Тиск повітря: | 80~95 PSI (5.5~6.5 BAR) |
| Витрата повітря за заклепу: | 2 л/хв |
| Вхід повітря: | 1/4" |
| Мінімальний повітряний шланг: | 5/16" |
| Довжина: | 10-5/8" / 270mm |
| Вага: | 1.78 kg / 3.92 lb |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
13 667 ₴
-20%10 934 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00