Укр
Рус

Код товару: AR_3009894
Портативна рація Baofeng BF-888S
Портативна радіостанція Baofeng BF-888S є однією з кращих моделей виробника в бюджетному ціновому сегменті. Рація ідеально підійде для використання в місцях з відсутністю стільникового зв'язку або там, де немає можливості скористатися мобільним телефоном.
Пристрій охоче прийде на допомогу рибалкам, мандрівникам і спортсменам. Також цю модель можна з легкістю використовувати і в міських умовах. Пристрій відмінно підійде для роботи в UHF-діапазоні (400-470MГц).
Потужність передавача даної радіостанції становить 5 Вт. Малогабаритна, з гнучкою антеною, чутливим приймачем, Li-ion батарей, якої вистачає на два-три дні «легкого радіообміну», портативна рація Baofeng BF-888S стане кращим вибором для тих, хто шукає якісну і недорогу радіостанцію в Україні.
| Тип | радіоаматорські |
| Потужність приймача | 5 Вт |
| Стандарт частот | UHF |
| Живлення | Li-ion 1500 mAh |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 150 г |
| Діапазон частот | 400 - 470 МГц |
| Кількість каналів | 16 каналів |
| Колір | чорний |
| Комплектація | Кліпса для кріплення на ремінь, Шнурок на руку, Рація, Зарядний пристрій, Мережевий адаптер для зарядного пристрою, Антена, Акумулятор |
| Особливості | аварійна сигналізація, інтелектуальна зарядка, голосові підказки, функція VOX, ліхтарик, антена знімна |
| Розміри | висота: 115 мм, глибина: 33 мм, ширина: 60 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
761 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00