Укр
Рус

Код товару: AR_3009897
Baofeng BF-888SD — нова аматорська рація від відомого китайського виробника. Вона вирізняється оригінальним дизайном, компактними розмірами й невеликою вагою.
Дана модель має альтернативний спосіб заряджання. На акумуляторі станції розташований роз'єм USB Type C. Це означає, що користувач може заряджати радіостанцію з будь-якого джерела живлення з USB, включаючи автомобільний прикурювач, портативний зарядний пристрій або зарядну станцію.
Завдяки передавачу потужністю 2 Вт рація порадує своїх власників гарною дальністю зв'язку.
Рація Baofeng BF-888SD працює в діапазоні частот 400 - 480 МГц та має вбудоване шифрування (до 32 ключів). Шифрування каналів за заводськими налаштуваннями ввімкнене з 11 по 16 канал.
| Тип | радіоаматорські |
| Тип зв'язку | аналогові |
| Потужність приймача | 2 Вт |
| Стандарт частот | UHF |
| Оснащення | гарнітура, зарядний пристрій, ліхтарик |
| Живлення | Li-ion 1500 mAh |
| Кількість рацій | 1 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Діапазон частот | 400-480 МГц |
| Кількість каналів | 16 каналів |
| Колір | чорний |
| Комплектація | Зарядний пристрій, Мережевий адаптер для зарядного пристрою, Антена, Акумулятор, Кліпса для кріплення на ремінь, Шнурок на руку, Рація |
| Крок сітки | 25 кГц, 12.5 кГц |
| Особливості | аварійна сигналізація, інтелектуальна зарядка, голосові підказки, функція VOX, ліхтарик, антена знімна |
| Призначення | портативні |
| Розміри | 185 х 163 х 61 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
947 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00