Укр
Рус

Код товару: AR_3009898
Ви можете насолоджуватися природою і залишатися на зв'язку завдяки надійній та стильній рації Baofeng UV-21M. Відправляйтеся в одноденну поїздку або в похід з раціями Baofeng UV-21M, і ви будете доступні в радіусі до 5 км. Дана модель має альтернативний спосіб заряджання. На акумуляторі станції розташований роз'єм USB Type C. Це означає, що користувач може заряджати радіостанцію з будь-якого джерела живлення з USB, включаючи автомобільний прикурювач, портативний зарядний пристрій або зарядну станцію. Радіус дії мережі залежить від рельєфу та умов проходження радіохвиль.
Основні функції:
| Тип | радіоаматорські |
| Тип зв'язку | аналогові |
| Потужність приймача | 5 Вт |
| Стандарт частот | UHF, VHF |
| Тип захисту | водонепроникні |
| Оснащення | гарнітура, дисплей, зарядний пристрій, ліхтарик |
| Живлення | Li-ion 1800 mAh |
| Кількість рацій | 1 шт |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 272 г |
| Діапазон частот | 3. 400-520 МГц, 136-174 МГц, 220-260 МГц |
| Кількість каналів | 16 каналів |
| Колір | чорний |
| Призначення | портативні |
| Розміри | 130 х 58 х 40 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 512 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00