Укр
Рус

Код товару: AR_3019612
Комплекти постільної білизни з тканини ранфорс створені в результаті щільного переплетення кручених ниток. Незважаючи на підвищену щільність, цей матеріал залишається з м'якою та шовковистою фактурою, так само забезпечує довговічність та стійкість до численних прань. Білизна залишається яскравою і привабливою протягом багатьох років.
| Розмір | сімейний |
| Розмір простирадла | 220 x 240 см |
| Розмір підковдри | 143 х 210 см |
| Розмір наволочки | 70 х 70 см |
| Матеріал | ранфорс |
| Кількість підковдр | 2 шт. |
| Кількість наволочок | 2 шт. |
| Країна виробник | Україна |
| Дизайн та декор | з принтом |
| Додатково | віджим на рівні не більше 600 обертів на хвилину |
| Колір | різнокольоровий |
| Комплектація | простирадло, підковдра - 2 шт, наволочка - 2 шт |
| Рекомендації по догляду | прати за температури не більше 40°С, не відбілювати |
| Тип застібки | з вирізом внизу |
| Щільність матеріалу | 125 |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
1 562 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00