Укр
Рус

Код товару: AR_3019834
прання - універсальне, Призначення - універсальний, для всіх типів, 2.1 кг, кількість циклів прання - 31
| Прання | універсальне |
| Призначення | універсальний |
| Колір білизни | для всіх типів |
| Тип білизни | для всіх типів білизни |
| Об'єм/Вага | 2.1 кг |
| Клас засобу | безфосфатний |
| Кількість циклів прання | 31 |
| Країна виробник | Україна |
| Особливості | Ефективний для прання при температурі від 30 °C до 95°C |
| Розміри упаковки | 25 х 20 х 10 см |
| Склад | (> 30%) сульфати, (5-15%) силікати, (5-15%) карбонати, (5-15%) аніонні ПАР, (<5%) кисневмісний відбілювач, (<5%) неіоногенні ПАР, (<5%) антиресорбенти, (<5%) піногасник, ензими, віддушка, оптичні відбілювачі, (Pogostemon Cablin Oil) |
| Спосіб застосування | Згідно з описом на упаковці |
| Термін придатності | 36 міс |
| Упаковка | щільний поліетиленовий пакет |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
408 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00