Укр
Рус










технологія - LCD, роздільна здатність матриці - 1920 x 1080, яскравість - 3300 (ANSI lm), контрастність - 1200:1, підтримка форматів - 16:9, порти і роз'єми - 1 x HDMI, Wi-Fi, 1 х Аудиовихід (Mini Jack, 3.5 мм), Bluetooth 5.2, колір - White
| Тип | для домашнього кінотеатру |
| Типи проекції | фронтальна, зворотня |
| Технологія | LCD |
| Роздільна здатність матриці | 1920 x 1080 |
| Яскравість | 3300 (ANSI lm) |
| Контрастність | 1200:1 |
| Підтримка форматів | 16:9 |
| Порти і роз'єми | 1 x HDMI, Wi-Fi, 1 х Аудиовихід (Mini Jack, 3.5 мм), Bluetooth 5.2 |
| Колір | White |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.29 кг |
| Висота | 104 мм |
| Глибина | 106.7 мм |
| Загальна потужність звуку | 5 Вт |
| Мінімальна діагональ зображення | 0.8 м |
| Мінімальна проекційна відстань | 1.2 м |
| Максимальна діагональ зображення | 2.6 м |
| Максимальна проекційна відстань | 4 м |
| Матриця | LCD |
| Підтримувані роздільні здатності | до Full HD (1920 x 1080) |
| Пульт керування | так |
| Строк служби | 20 000 годин |
| Ширина | 194.5 мм |
| Гарантія | 1 рік |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
6 612 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00