Укр
Рус



Код товару: AR_3004624
Найшвидший виграє
Цей найкращий у світі процесор для настільних ПК гарантує чудову продуктивність у іграх. Технологія AMD StoreMI Простий та швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК із процесором AMD Ryzen та прискорити його роботу.
Програма AMD Ryzen Master
Проста та потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen. AMD Ryzen VR-Ready Premium Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.
| Сімейство процесора | AMD Ryzen 5 |
| Сокет | AM4, AM4 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Базова тактова частота процесора | 3.6 GHz |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.2 GHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Графічне ядро | немає |
| Архітектура ядра AMD | Zen 3 |
| Тип поставки | BOX |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Країна виробник | США |
| (Збірка) Покоління процессора | Zen3 |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Дата виходу | 04.04.2022 |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимально допустима температура | 90°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | L2: 3MB |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | L3: 16MB |
| Розблокований множник | так |
| Техпроцес | 7nm |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Гарантія | 3 роки |
Інформація про технічні характеристики, комплектацію, склад, країну виготовлення, зовнішній вигляд товару тощо носить довідковий характер і ґрунтується на останніх доступних відомостях від виробника. Для уточнення інформації про товар можна звернутись до колл-центру Продавця або Сайту.
У цього товару ще немає відгуків.
5 163 ₴
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Слідкуйте за нами:
Ми приймаємо:
© Інтернет-магазин MAUDAU 2026
Безкоштовно з будь-яких номерів
Дзвінки згідно тарифів вашого оператора
Пн-Нд: 9:00-21:00